Valga Motoklubi

Vaba aja sisustamine läbi motospordi.

Valga Motoklubi trennid

Trennid toimuvad iga teisipäev kell 17, rada eelneval kokkuleppele vastavalt ilmale ja treeningu profiilile. Lisainfot ja trennidega liitumine telefonil 5030157 või e-mailil valgamoto@gmail.com. Olete oodatud .

Vilaski krossirada

Motoklubil on Valgamaal Tsirguliina lähedal Vilaski krossirada.

Vilaski krossirada.
Omadustelt pehme ja liivane 2,1km pikk ning koos enduro lõikudega umbes 8,5km pikk. Stardikoridor on kaks-kolmsada meetrit pikk. Buldooseriga üle käidud rada on küllalt kiire - sügiseks sõidetakse rada auku ja muutub väga raskeks ja tehniliseks, siis võib siin Aigar ja Tanel Leokit näha trenni tegemas. Kuna rada on liivane, siis ei lähe väga poriseks ega külmu kõvaks - sõita saab kuni paks lumi maha tuleb. Suvel kuivaga tolmab kõvasti. Avo Leok viib sageli siin läbi noorte treeninguid.

Asukoht Tartu poolt tulles mööda Valga-Tartu maanteed, kui jääb Valgani umbes 10km, enne Emajõge tuleb pöörata Tsirguliina-Sangaste poole, 1-1,5 km ja esimesest kruusateest keerata paremale, veel paar km ja rada jääb vasakule elektriliinide alla.Jaanikese motokompleks

Korraldame motokrosse Jaanikese oru krossirajal.

Jaanikese krossirada.
Valga vallavolikogu on otsustanud eraomanikult tagasi osta Baltimaade parima rajaga Jaanikese motokompleksi - koos kohalike motoklubidega avatakse kümmekond aastat kasutuseta seisnud keskus jälle harjutamiseks ja võistlusteks.

Pikemalt ERR-is

Jaanikese krossirada on publikule hästi jälgitav ning mõnusate kurvide ja hüpetega liivarada.

Euroopa meistrivõistlused motokrossis Jaanikese krossirajal Valgas 29-30. juunil 2019. Täispikkuses järelevaatamine Delfi TV-s.

Vaata tutvustavas lühivideos Valga linna ja Jaanikese Motokeskuse ajaloost.

Noored motosportlased enne juunioride motokrossi Euroopa meistrivõistluseid.

Arved Priuhka ülevaade Jaanikese oru motoajaloost aastatel 1960 – 2007